Urban Layer Siri Gray
Årlige linser
| Indehold: | 2 x Blister uden beholder |
| Styrke: | 0.00 (uden styrke) |
| Serie: | Siri |
| Farvekode: | Siri Gray |
| Diameter: | 14.0mm |
| Basiskurve: | 8.6mm |
| Linse type: | 6 lag |
| Pupil size: | 3.8mm |
| Vand ind.: | 38 % |
| Materiale: | Polymacon 62 % |
| Bæretid: | Årlige (Yearly) |
| Producent: | Urban Layer® (Sydkorea) |
| Certifikate: | KFDA, ISO, CE, FDA, SFDA |
Bemærk! Vi kan ikke garantere samme farve som på billeder, da det helt afgørende hvordan din egen øjenfarve er. Vi anbefaler at du går ind på Youtube, hvor du kan se før og efter effekten.
Vi sender din ordre hurtigst muligt fra vores lager eller leverandør.
Resultatet kan variere afhængigt af din naturlige øjenfarve, lysforhold og makeup.
Af hygiejniske årsager kan kontaktlinser kun returneres, hvis emballagen er ubrudt og produktet ikke er åbnet.
Kontakt altid kundeservice, hvis du er i tvivl før brug.