Urban Layer – Cleopatra Hazel
Et blik, der udstråler varme, styrke og naturlig skønhed. Cleopatra Hazel forener gyldne og nøddebrune nuancer i en elegant farve, der smelter naturligt ind i øjet.
Inspireret af Cleopatra – skabt til dig, der vil forføre med et enkelt blik.
Cleopatra Hazel – Naturlig. Kraftfuld. Tidløs.
⚠️Cleopatra's pupil hole size is smaller than normal color lenses, so it can obstruct vision when wearing it
⚠️Små pupiller, hvilket kan give sløret syn
Årlige linser
| Indehold: | 2 x Blister uden beholder |
| Styrke: | 0.00 (uden styrke) |
| Serie: | Cleopatra |
| Farvekode: | Cleopatra Hazel |
| Diameter: | 14.2mm |
| Basiskurve: | 8.7mm |
| Linse type: | 6 lag |
| Pupil size: | 3.8mm |
| Vand ind.: | 40 % |
| Materiale: | Silicon Hydrogel 60% |
| Bæretid: | Årlige (Yearly) |
| Producent: | Urban Layer® (Sydkorea) |
| Certifikate: | KFDA, ISO, CE, FDA, SFDA |
Bemærk! Vi kan ikke garantere samme farve som på billeder, da det helt afgørende hvordan din egen øjenfarve er. Vi anbefaler at du går ind på Youtube, hvor du kan se før og efter effekten.
Vi sender din ordre hurtigst muligt fra vores lager eller leverandør.
Resultatet kan variere afhængigt af din naturlige øjenfarve, lysforhold og makeup.
Af hygiejniske årsager kan kontaktlinser kun returneres, hvis emballagen er ubrudt og produktet ikke er åbnet.
Kontakt altid kundeservice, hvis du er i tvivl før brug.