Urban Layer® – Cleopatra Sky Blue
Inspireret af Cleopatras dragende blik er denne bestseller skabt til at fortrylle. Sky Blue kombinerer himmelblå toner med gyldne nuancer og naturlig pupil-størrelse, der giver et intenst, men elegant udtryk.
Bær den, og lad dit blik tale for dig. 💋
Cleopatra Sky Blue – Mystik møder skønhed.
⚠️Cleopatra's pupil hole size is smaller than normal color lenses, so it can obstruct vision when wearing it
⚠️Små pupiller, hvilket kan give sløret syn
Årlige linser
| Indehold: | 2 x Blister uden beholder |
| Styrke: | 0.00 (uden styrke) |
| Serie: | Cleopatra |
| Farvekode: | Cleopatra Sky Blue |
| Diameter: | 14.2mm |
| Basiskurve: | 8.7mm |
| Linse type: | 6 lag |
| Pupil size: | 3.8mm |
| Vand ind.: | 40 % |
| Materiale: | Silicon Hydrogel 60% |
| Bæretid: | Årlige (Yearly) |
| Producent: | Urban Layer® (Sydkorea) |
| Certifikate: | KFDA, ISO, CE, FDA, SFDA |
Bemærk! Vi kan ikke garantere samme farve som på billeder, da det helt afgørende hvordan din egen øjenfarve er. Vi anbefaler at du går ind på Youtube, hvor du kan se før og efter effekten.
Vi sender din ordre hurtigst muligt fra vores lager eller leverandør.
Resultatet kan variere afhængigt af din naturlige øjenfarve, lysforhold og makeup.
Af hygiejniske årsager kan kontaktlinser kun returneres, hvis emballagen er ubrudt og produktet ikke er åbnet.
Kontakt altid kundeservice, hvis du er i tvivl før brug.
Ægte looks. Ægte øjenfarver. Ægte GR8Style transformationer.