Hypnose Hollywood Baby Blue 2021, farvede kontaktlinser med små pupiller, absolut en af verdens mest solgte farve lige nu. Linser med små pupiller giver mest naturlige øjne og en smuk øjenfarve. Dækker mørke øjne helt perfekt.
Bemærk! Disse linser er med små pupiller hvilke kan give lidt sløret syn.
Se resultatet i virkeligheden
Bemærk! Vi kan ikke garantere samme farve som på billeder, da det helt afgørende hvordan din egen øjenfarve er. Vi anbefaler at du går ind på Youtube, hvor du kan se før og efter effekt.
Husk at købe linsevæske!
Årligelinser
| Indehold: | 2 x Vial + linser beholder |
| Styrke: | 0.00 (uden styrke) |
| Serie: | Hollywood |
| Farvekode: | Baby Blue |
| Pupil size: | 3.8mm |
| Diameter: | 14.2mm |
| Basiskurve: | 8.6mm |
| Linse type: | 18 Toner |
| Vand ind.: | 40 % |
| Materiale: | Polymacon 60 % |
| UV Block | 40% UV light |
| Bæretid: | 1 år |
| Producent: | Hypnose Lens (Tyrkiet) |
| Certifikate: | KFDA, ISO, CE, FDA, SFDA |
Vi sender din ordre hurtigst muligt fra vores lager eller leverandør.
Resultatet kan variere afhængigt af din naturlige øjenfarve, lysforhold og makeup.
Af hygiejniske årsager kan kontaktlinser kun returneres, hvis emballagen er ubrudt og produktet ikke er åbnet.
Kontakt altid kundeservice, hvis du er i tvivl før brug.